Містяни пройшли у Бучачі Хресною дорогою

Традиційна Хресна дорога вулицями міста відбулася 11 березня у Бучачі.

 

 

Мешканці та гості міста зібралися на початкову молитву біля церкви святої Покрови. Вийшовши на пагорб, попри капличку святого Миколая, хода попрямувала до каплиці біля початкової школи, потім – до фігури Матері Божої на вулиці Б. Хмельницького. Цьогоріч віряни також відвідали церкву святого Миколая і спустилися з пагорба до Костелу. Попри фігуру Ангела-Хоронителя афганців, попрямували до Василіян. Не оминули фігуру Богородиці на вулиці Шкільній, капличку біля школи № 1 та пішохідним мостом вирушили до фігури святої Покрови біля проборства. Зупинились також біля каплиці на Стрипі. Чотирнадцятою стацією стала фігура Івана Непомука. Закінчення Хресної дороги відбулося біля фігури Ісуса Христа на роздоріжжі.

 

 

Йдучи цієїю хресною дорогою кожен думав про своє, за щось чи когось молився, на щось сподівався. Усі разом молилися, співали страсних пісень. Дітки несли ікони-стації, дорослі – дерев’яний хрест. А про що просили Ви, прямуючи за Ісусом?

 

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.