Лише ми вибираємо: бути схожими на склянку з водою чи на море…

Часто трапляється так, що буденні проблеми позбавляють життя радості. І тоді кожен день стає важким, похмірим та неймовірно довгим. Але варто лише глянути на будь-яку ситуацію з іншої сторони – і дилема, яка засмучавала, вже не здається такою глобальною.

 

Бруно Ферреро у збірочці коротких оповідань для душі “Таємниця червоних рибок” розповідає нам про розмову засмученого чоловіка з духовним наставником. Одного разу чоловік сказав, що не може бульше так жити, бо це стало нестерпним. На що наставник нічого не відповів, лише взяв жменю попелу і вкинув до склянки з джерельно чистою водою. Вона одразу ж помутніла і учитель промовив: “Це твої страждання“. Потім він знову взяв жменю попелу, але цього разу вкинув її у море. Попіл одразу ж розчинився у хвилі і бруду навіть не було видно – вода залишилася чистою. “Бачиш? Кожного дня ти мусиш вибирати, бути тобі склянкою, а чи морем“.

 

А ким сьогодні є Ви?

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.