Лише нам вирішувати, ким бути сьогодні…

Початок тижня – прекрасний шанс для того, аби жити но-новому, нарешті взятися за те, що давно відкладали і сказати собі: “Ось нарешті настав саме той понеділок, якого я завжди чекаю, щоб щось зробити”.

Сьогоднішня оповідка із книги Бруно Ферреро “365 коротких історій для душі”, розповідає нам про скульптора, який невтомно працював і хлопчика, який проходив повз майстерню. Отож, одного дня хлоп’я із морозивом зупинилося біля дверей, звідки долинав страшенний шум. Підійшовши ближче, зацікавлений хлопчик побачив багато пилу, швидке бігання якогось чоловіка та величезну брилу каменю. Це все здалося йому дуже дивним. Через кілька тижнів це ж саме хлоп’я знову стояло на порозі майстерні, але на тому місці, де ще недавно бовваніла мармурова брила, височів страшний лев. Здивування хлопчина було настільки великим, що він, підбігши до скульптора, запитав: “Пане, скажіть, будь ласка, звідки ви знали, що в тій брилі був захований лев?”

 

Після притчі також читаємо:

Усі хвилини твого життя – читсі сторінки.

Тобі належить їх заповнити.

Навіть якщо видаватимешся комусь

кам’яною брилою, у тобі захований лев.

Лише ти сам можеш його звільнити.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.