Кожен Ваш день – чиста сторінка і простір для творчості

 

Уявіть собі, що день – це наче величезний набір шматків однієї мозаїки, яку потрібно завершити. Але це потрібно зробити саме сьогодні. Вранці Ваші плани можуть видаватися або занадто ідеальними, або ж занадто хаотичними. Та, врешті-решт, день закінчується і Ви стикаєтеся з тим, що щось пішло не так. Залишається лише з’ясувати чому, адже всі хвилини нашого життя – це чисті сторінки…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бруно Ферреро розповідає нам історію про хлопчика, який прямуючи повз майстерню різьбяра, зупинився, щоб подивитися на дощ білого пилу та уламки каміння. Все це було результатом активної роботи скульптора над мармуровою брилою. Через кілька тижнів хлопчик знову проходив повз майстерню і його здивуванню не було меж, коли він побачив, що саме височіло посеред кімнати. Він лише зміг запитати: “Пане, скажіть, будь ласка, звідки ви знали що в тій брилі був захований лев?”

 

 

Олеся  Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.