Кожен із нас наче розладнана скрипка, яка потребує доторку Майстра

Як часто ми, зневірившись, покидаємо улюблену справу чи перестаємо боротися? А через важкі обставини навіть закриваємося в собі та відсторонюємося від світу, перетворюючись на непотрібні, так ми вважаємо, та старі речі. Але настає мить, коли варто лиш однієї секунди Божого провидіння і наше життя знову налагоджується. Він, наче Майстер музичних інструментів, лагодить наші душі та надає нового звучання нашому серцю…

 

Сьогодні Бруно Ферреро пропонує нам роздумувати над притчою про аукціон, де продавали старі скрипки. Спершу торги йшли не дуже, адже мало хто хотів купувати запилюжені, розладнані та понищені інструменти. Але ж головне внутрішня сутність, довів усім сивоголовий чоловік. Він підійшов до однієї з скрипок, витер її, наладнав струни і від доторку смичка залунала чарівна мелодія. Усі зачудовано слухали і дивувалися, мовляв, як інструмент у такому поганому стані може видавати такі чисті ангельські співи. Не повірите, але після такого, ціна музичних інструментів виросла в рази. “Але що ж змінило вартість скрипки, – запитували люди. – Дотик майстра, – пролунало у відповідь”.

 

 

 

 

 

Ось так часто і ми, наче запилюжені музичні інструменти, забуваємо про те, що завжди можна звернутися до Майстра, який допоможе нам зазвучати по-новому. Який не відкине нас, не зрадить та не відмовиться. Навпаки, Він підтримувати нас у найважчі хвилини, забезпечуючи наш затишок та спокій.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.