Історія для роздумів на 20 лютого

 

Не тільки їжа фізична потрібна людині, їй ще й необхідна їжа духовна, яка б могла заповнити думки та підштовхнути до активних дій. Так у збірці “365 коротких історій для душі” Бруно Ферреро на 20 лютого подає для роздумів таку історію:

 

Один військовий корабель патрулював у дуже небезпечній частині Середземного моря. Видимість була дуже слабка, все навкруги вкривала імла. Коли звечоріло, один із моряків, який стояв на вахті повідомив, що бачить світло. Капітан запитав, чи це світло рухається. Моряк відповів, що ні. Тоді капітан віддав наказ боцманові, у якому йшлося про те, щоб він негайно надсилав повідомлення із наказом зміни курсу. У відповідь їм надійшло інше повідомлення, рекомендаційного характеру із таким же проханням змінити курс. Капітан розлютився і знову віддав наказ передати повідомлення попереднього змісту; і знову прийшла така ж відповідь. Тоді капітан наказав боцманові передати, що вони військовий корабель і супротивникам потрібно обо’язково змінити напрямок. Відповідь здивувала навіть капітана: “А я – морський маяк”. І аж після того військовий корабель змінив свій напрямок.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.