Хресна дорога за мир і спокій в Україні

25 березня у Бучачі містяни пройшли Хресною дорогою.

 

 

Розпочалася вона від фігури Ісуса Христа на роздоріжжі, прямувала головною вулицею міста та завершилася у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Кожна із стацій-зупинок містила у собі кілька пунктів: читання із Святого Євангелія, із книги пророка Ісаї, із ниги Плачу Єремії, роздуму та молитву.

 

 

Молилися за несправедливо осуджених, за тих, хто перебуває у терпіннях, за ласку доброї сповіді, за усіх матерів, за волонтерів і за те, щоб нужденні завжди отримували милосердя, за військовополонених та поранених, про дар віри, за добрі християнські родини для нашого народу, за душі воїнів Небесної Сотні та усіх героїв, що загинули за Україну, за чистоту помислів, за дар прощення, за ласку миру, за дар щасливого материнства і за дітей.

 

 

Упродовж усієї Хресної дороги віряни несли хрест. Вони змінювали одне одного майже після кожної зупинки. Кожен роздумував про своє: хтось молився, а хтось просив Бога про прощення.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.