Досі відкладаєте життя на потім?

Як страшно іноді буває зробити перший крок, змінити щось у сірих буднях, діяти не за шаблоном. На життєвій дорозі нас часто супроводжують сумніви та страхи. Але чи можуть вони затьмарити наші майбутні перемоги?

 

 

Сьогоднішня історія для роздумів із книги “365 коротких історій для душі” автора Бруно Ферреро розповідає нам про дві насінини, які лежали поряд в землі. У той час як перша думала про свій розвиток, уявляла, як пустить коріння у землю, як розпускатиме листя і відчуватиме сонячне тепло, інша – боялася всього. “Що за доля мене спіткала. Я боюся. Коли моє коріння проникне у землю – що знайду у підземному мороці?.. Розкрию пуп’янки –  а якась дитина вирве мене з землі. Ні, ліпше зачекати, коли буде безпечніше”. 

 

Поринаючи у такі роздуми, вона навіть не зауважила, як курка, яка шукала поживу, з’їла її.

 

Нижче автор додає: “Зрозуміло, що треба прийняти ризик життя і багнути, що часом ми є голубами, а часом – статуями”. 

 

 

Тож, чи чекаєте кращого часу? Але чому саме зараз не він? Чому відкладаємо життя на потім? Любімо, мандруймо, читаймо і все у нас буде гаразд.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.