А для чого створені Ви?

    Допомога іншим, саморозвиток, втілення творчих ідей, створення музики… Покликання, натхення, талант – назтвайте це як хочете, але саме це визначає людину, пояснюючи, для чого вона створена. Трапляється, що вибраний нами шлях виявляється хибним, але це лише на перший погляд. Адже якби не цей досвід, ми б так і не здогадувалися, що це не наше. Різні люди, ситуації, події дозволяють нам відкрити своє покликання…

 

Про монаха, який, заглибившись у роздуми, сидів на березі річки, розповідає нам Бруно Ферреро. Із задуми його вивів скорпіон, який борсався у воді. Чоловік витягнув його, а той у відовідь вжалив. Монах повернувся до своїх роздумів, а скорпіон знову впав у воду. Ще один порятоунок закінчився так само. І навіть втретє сталося так само. За монахом спострігав селянин і, не витримавши, запитав навіщо він так вперто допомагає цьому нікчемному створінню, яке заімсть вдячності завдає болю. На це монах відповів: “Ми обидва підкоряємося голосу нашої природи. Скорпіон створений для того, аби жалити, а я – щоб виявляти милосердя.”

 

А для чого створені Ви?

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.