А чи готові Ви до життєвих несподіванок?

Зазвичай, коли робимо щось, то переконані, що робимо це правильно. І навіть важко уявити, що теперішнє переконання у чомусь може зіграти злий жарт із нашим майбутнім…

 

Бруно Ферреро розповідає нам історію про чоловіка, який був чесним, відданим, трохи суворим із рідними, належав до мовчазної більшості і був переконаний в тому, що буде краще, якщо “чорні залишаться у своїй країні”. Але людське життя коротке і після смерті цей чоловік потрапляє на небо і сміливо стукає у ворота раю. Його зустрічає ангел, запрошуючи до приймальні, вводить дані у комп’ютер та, прочитавши відповідь, повідомляє, що той мусить залишитися у чистилищі. Не стримавши свого обурення, чоловік вимагає зустрічі з НИМ. Ангел говорить, що не може суперечити цьому бажанню, але одразу ж повідомляє що за дверима на нього чекає цікава несподіванка. Чоловік не може стримати свого зацікавлення: і на його запитання “яка?”, ангел відповідає, що Він – чорний.

 

Крокуючи земними життям, ми кожного дня готуємося до небесних несподіванок, чи не так?

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.