Чого вчать дітей на “Веселих канікулах з Богом” у Бучачі?

Вже третій день у монастирі отців Василіян тривають “Веселі канікули з Богом”. Це семиденний дитячий християнський табір, де “до кожного ставляться по-особливому“. Так охарактеризував роботу аніматорів брат Олексій.

 

 

 

З першої хвилини, коли ми прийшли на ранкові банси, це було мегапозитивно, цікаво та весело (банс – це ритмічний швидкий танець). Всі діти, а їх цьогоріч зібралося 154, рухалися під музику: хтось жвавіше, бо вже запам’ятав рухи, а комусь це вдавалося важче і він дивився на аніматора. Учасники табору, до речі, із цілого Бучацького району, були поділені на команди: червоні, сині, зелені та жовті. За кожною із таких груп закріплено кілька аніматорів, загальна кількість останніх 29, а також за всім, що відбувається наглядає керівник табору о. Андрей.

 

 

 

Упродовж дня діти встигають і погратися, і помолитися, і відпочити, і пообідати, і навчитися чогось нового. Аніматор Ольга нам розповіла, що обов’язковими щоденними справами учасників табору є: молитва, банси, катехизація, Свята Літургія, християнські пісні, активні ігри. Так, на Святій Літургії кожного дня інша дитина читає Апостола, а на катехизації, наприклад сьогодні, говорили про Сповідь. До речі, перегляд мультфільму теж вже стало традицією. Але він пояснює дітям 10 Божих заповідей (сьогодні пригадували “Пам’ятай день святий святкувати” та “Шануй батька твого і матір твою, щоб було тобі  добре, і довго житимеш на землі”).

 

 

 

І співають діти всі разом. Кожен має на шиї пісенничок із текстами християнських пісень, на титулці якого написане ім’я учасника. Окрім цього, діти також вчаться бути дисциплінованими, пам’ятати, що завжди потрібно мати чисті руки і не забувати свої речі.

 

 

 

P. S. Увесь редакційний колектив тішиться, що є такі люди, які прагнуть навчати дітей чогось кращого, цікавішого, потрібнішого. Нехай Бог вас береже.  

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.