Часом досить трішки покори… Історія для роздумів…

Часто трапляється, що поспіх та самовпевненість перешкоджають людині побачити звичний стан справ. Важко тоді виборсуватися зі все нових невдач. Але на нашому життєвому шляху зустрічаються люди, які показують нам дорогу до розв’язання проблем. Потрібно лише зупинитися і роззирнутися навкруги.

 

 

Бруно Ферреро розповідає нам історію про трьох подорожніх, які зупинилися на березі повноводної та швидкоплинної ріки. Перший чоловік, який був купцем і комбінатором, одразу почав просити в Бога відважності для того, щоб кинутися у воду і переправитися через річку. Його, мовляв, на тому березі чекають дуже важливі справи і поспішає через подвоєння своїх статків. Він кинувся у річку і вода забрала його. Другий подорожній був відомим і благородним вояком. Чоловік теж почав молитися, просячи сили для подолання перешкод. Мовляв, він переможе річку, бо його девізом є боротися за перемогу. Яким би відважним він не був, але річка забрала і його. Третьою була жінка, на яку вдома чекали діти і чоловік. Вона теж почала молитися, благаючи про допомогу та мудрість. Потім вона роззирнулася і побачила пастуха. Підійшовши до нього, жінка запитала про можливі шляхи переправи через річку. Пастух відповів, що неподалік, з іншого боку горба, є міст. Тому часом досить трошки покори. І когось, хто дає нам належну вказівку.

 

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.