Бучацькі колегіанти заявили про себе в Тернополі та Острозі

Учні Бучацького колегіуму імені святого Йосафата чи не щотижня стають лауреатами та переможцями багатьох всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Тішимося, що хлопці не лише з нашого міста, а й зі всієї країни приїжджають до Бучача, щоб здобувати знання саме тут.

 

Фото із сайту колегіуму

 

Лауреатом Міжнародного міжконфесійного фестиваль-конкурсу духовної пісні та камерної музики “Я там, де є благословіння” 21 квітня став хоровий колектив колегіуму. Змагання відбувалися у Тернополі, де колегіанти виконали два твори (керівник – М. Шкляренко), повідомляє сайт “Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата”.

 

А в Острозі хлопці зуміли стати першими серед знавців Біблії: учнів та студентів із 13 областей України. Всеукраїнська олімпіада відбувалася 27 квітня у Національному університеті “Острозька академія”. За підсумками конкурсних випробувань, найкраще Святе Письмо знає Нечесний Ярослав, глибокі знання Святого Письма і розуміння практичного застосування біблійної мудрості показав Тихонюк Олег. “За високий ступінь самостійності” грамоту отримав Мазуряк Денис, а “За аргументоване використання Святого Письма” – Маложенський Дем’ян. Переможці усіх номінацій та конкурсів, окрім грамот, дипломів та подарунків, отримали чудову нагоду відпочити у християнському оздоровчому таборі на Закарпатті.

 

 

Леся Б.

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.