Божа любов безмежна… Історії для роздумів

Нещодавно у нашому місті кілька тижнів поспіль щодня падав дощ. І бабуся одного разу сказала: “Ми, певне, дуже грішні”. Але тоді я навіть уваги не звернула на значення цих слів. Сьогодні ж, читаючи розповідь на день від Бруно Ферреро, натрапляю на схожу історію і розумію, що бабуся таки мала рацію.

 

 

 

Сьогодні автор розповідає нам про хлопчика, який їхав з матір’ю в авто у дуже дощовий день. Кермуючи, жінка дуже обережна, аж тут до неї звертається син із своїм спостереженням. Хлопчик розповідає, що дощ – це наче гріх, а “двірники” – це Бог, який відкидає далеко наші гріхи. Мати була здивована такими роздумами сина і запитала що він думає про тривалість зливи. Хлопчик не розгубився і відповів, що “ми багато грішимо, а Бог не втомлюється нам вибачати”. Важко уявити собі книги, куди б записували кожен наш проступок. Отець Небесний кожного дня прощає наші недосконалості, огортаючи нас любов’ю.

 

 

 

Цікавою є ще одна історія про безмежну Божу любов, яку читаємо у “365 коротких історіях для душі”. На аудієнцію до єпископа прийшла жіночка, яка стверджувала, що їй являється Бог. Поспілкувавшись із нею якийсь час, духівник почав запевняти її, що у нього дуже відповідальна місія – оцінити видіння як істинне чи фальшиве. Жінка погодилась із цими словами, а єпископ продовжував і дав їй таке завдання: коли наступного разу до неї з’явиться Бог, нехай вона запитає про гріхи єпископа і прийде переконати його у істинності своїх видінь. Через місяць ця жіночка знову прийшла на аудієнцію. Її вже з нетерпінням чекали, щоб про все розпитати, і на здивування духівника вона відповіла так: “Передай єпископу, що я вже забув його гріхи.”

 

 

 

Напевне, кожен із нас вже не раз переконувався у безмежності Божої любові. Адже кожен свій крок, вчинок та слово неможливо передбачити та добре обдумати. Але навіть наші щоденні хиби  не є перешкодою для зменшення Божої любові.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.