Бачити у квітах дотик Митця і полюбити їх ще більше

Що потрібно для щастя? Часто ставите собі таке запитання? Чи, можливо, Ви вже зрозуміли, що до всього потрібно ставитись з любов’ю і тоді світ покращає…

 

 

 

Бруно Ферреро сьогодні розповідає нам 2 історії. Перша – про імператора, який, урочисто присягаючи на трон, сказав, що позбудеться всіх своїх ворогів. Через деякий час його піддані побачили, що в імператорському парку він крокує пліч-о-пліч разом з тими, від кого обіцяв звільнити державу. Один придворний не витримав і запитав: “Хіба ти не обіцяв, що позбудешся ворогів?” На це правитель відповів, що вже давно їх позбувся, адже зробив з них друзів.

 

 

 

 

 

 

У другій історії ми бачимо чоловіка, який вирішив навести лід на подвір’ї перед будинком. Вирішив зробити газон і цьому захопленню віддавав весь свій вільний час. І коли навесні він милувався плодами своєї праці, побачив, що з-під трави пробивається жовта квітка кульбаби. Чоловік одразу ж вирвав її. Наступного дня з’явилося ще кілька,  а потім ще. Господар вирішив, що потрібно купити якийсь засіб від бур’янів, але з того часу його життя перетворилося на постійну боротьбу з кульбабами. Якось, не витримавши, він запитав дружину що ж йому робити далі? “Чому б тобі не спробувати полюбити їх?” – спокійно сказала дружина. Чоловік був спантеличений, але спробував і через деякий час бачив у цих жовтих квіточках дотик Митця на смарагдовій траві. І відтоді він став щасливим.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.