А чого чекаєте від людей Ви?

      А як Ви розумієте слово “обмін”? Можливо для Вас, це взаємовигідні операції з товарами чи грошима, або повернення певної речі до крамниці? А чи розглядали Ви це слово, як приймання та віддавання любові, вдячності, взаємної турботи та піклування?

 

Бруно Ферреро, розповідаючи історію на цей день, показує нам непрості взаємовідносини батьків та дітей. Адже першим здається, що їхнє чадо забагато вимагає, але мало віддає.

 

 

 

Одного разу батько збирався до міста, а донечка безперервно бігала коло нього і запитувала, що ж він їй привезе. Врешті, терпець батька увірвався і він сказав дитині: “Купи це, купи те. Ти лише вимагаєш від нас всього, а що даєш нам навзаєм?” Але дівчинку не засмутило це запитання. Навпаки, вона не розгубилася і її відповідь просто приголомшила батька. “Любов”, – сказала донечка.

 

 

 

 

Інша історія розповідає нам про багатого чоловіка, який помирав. В останні хвилини життя він покликав до себе дітей і вже почав був: “Дорогі діти, лишаю вам…” А всі разом запитали: “Скільки кожному?” Але ж багатою є не та людина, до якої всі біжать через її статки, а та, коло якої збираються, навіть якщо вона не має нічого.

 

А що віддаєте та чого чекаєте Ви?

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.