23 лютого. Розповідь для роздумів на день

Інколи, щоб бути щасливими, ми чекаємо кращого часу або починаємо щось шукати. Зазвичай, така знахідка закінчується кількасекундною радістю,  а тоді знову починається цей важкий і довгий шлях – шлях до “свого” щастя.

Бруно Ферреро подає цікаву історію про золоту рибку і її пошуки щастя. Читаємо, роздумуємо…

Одного дня рибка вирішила знайти своє щастя і вирушила у подорож, взявши із собою сім талантів. Першого на своєму шляху вона зустріла вугра. Після короткої розмови з’ясувалося, що за 4 таланти він може продати рибці великий плавник, з яким вона попливе удвічі швидше. Отже, віддала вона таланти і попливла далі швидше. Через деякий час їй випала можливість зустрітися із каракатицею. Між ними відбулася коротка розмова, у результаті якої, рибка заплатила останні три таланти, натомість, придбала гребний гвинт, завдяки якому вона зможе знайти своє щастя ще швидше. Попливла далі. Незабаром дісталася до того місця, де жила акула. На запитання хижачки: “Куди пливеш, рибко?”, малеча відповіла, що шукає щастя. Акула довго не думала, роззявила пащу і покликала золоту рибку, мовляв, “Ти вже його знайшла. Якщо хочеш зекономити час, то пливи навпрошки”. Рибка, нічого не підозрюючи, ще й подякувала акулі і…

У кінці цїєї оповідки читаємо: “Хто не знає, чого хоче, зазвичай закінчить там, де не хотів”.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.