Язловець і Сидорів увійшли до п’ятірки маловідомих містечок Західної України, які варто відвідати цього року

Багато інтернет-ресурсів та друкованих видань рекомендують своїм читачам відвідати цікаві місцини України. Не обділили увагою також і Тернопільщину, визначаючи п’ятірку маловідомих місцин на Заході нашої країни, де варто побувати цьогоріч. Такий список читаємо на інформаційний ресурс ukraine-is.com, медіа-просторі, присвяченому подорожам Україною.

 

 

 

Серед базальтових стовпів Рівненщини та приватного міста-резиденції Жовкви, знаходимо інформацію й про Язловець та Сидорів у Тернопільській області. Останній, зокрема, цікавий для відвідин через Сидорівський замок, який схожий на корабель.

 

 

 

 

 

 

 

 

Про давність Язловця ж, навіть складали легенди, адже тут проходив важливий торговий шлях із Молдови на Львів під назвою “Віа Регія”. Згадується також і родина Бучацьких, яка згодом стала родом Язловецьких.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А історія Чернелиці Івано-Франківської області дотична до історії Бучача. За повідомленням із інформаційного ресурсу, першими власниками поселення Чернелиці була родина Бучацьких-Язловецьких, які розбудували не одне містечко України.

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.