Водоспади Тернопільщини увійшли в 40-ку найгарніших водоспадів України

Інтернет-журнал “ВСВІТІ” оприлюднив дуже цікавий рейтинг. Рейтинг водоспадів нашої країни. Саме у цій публікації зібрано найкрасивіші фото українських водойм. Переглядаючи цей матеріал, одразу виникає бажання кинути все і вирушити на пошуки пригод. Але ще більший подив у Вас викличе також те, що у сороківку найгарніших водоспадів України, увійшли також водоспади Тернопільщини.

 

 

 

 

Отож, найпершим бачимо Джуринський водоспад, який розташований в с. Нирків (Заліщицький район).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Далі, повз Івано-Франківські, Закарпатські та Кримські водоспади, потрапляємо на Русилівські водоспади (це вже Бучацький район, с. Русилів).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І знову випадає подорожувати Бучаччиною до водоспаду під назвою “Дівочі сльози” поблизу с. Петрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядаючи публікацію, навіть важко повірити, що вся ця краса справжня і не десь у далеких закордонах, а тут, поряд. Нам лиш потрібно ненадовго залишити всі свої справи та помандрувати, щоб особисто почути це неймовірне дзюркотіння маленьких струмочків, побачити листочок, який вже ближче до осені не втримався на гілці та впав в обійми водойми, відчути усю свіжість та прохолоду джерельної води та обов’язково зробити світлину на згадку…

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.