Мандруйте, навіть коли дощ…

Літо триває. І, незважаючи на досить прохолодну та дощову погоду, українці продовжують відпочивати. Активні подорожі та нові відкриття – це іноді те найкраще, що заслуговує на найбільшу увагу. До того ж, зовсім іншим видається місто у момент, коли падає дощ…

 

Так, активна мандрівниця Katerina Zolotaryova нещодавно за 2 дні побувала у 15 містах, 10 замках, 3 палацах, 2 синагогах та багатьох костелах. І, до речі, Бучач став частиною її 1100 кілометрового маршруту. Жодним чином цю подорож не зупинив дощ, який за останній тиждень накрив всю країну.

 

 

Прямуючи до нашого містечка, мандрівники побували у Язлівці, а в Бучачі побачили ратушу та Василіяни, навіть зазирнули до Підзамочка, про що свідчать фото у соціальній мережі.

 

Фото мандрівниці

Фото мандрівниці

Фото мандрівниці

Фото мандрівниці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До слова, кожен може стати мандрівником та відкривачем раніше невідомих йому місцин. Потрібно лише визначитися із тим, що саме Ви хочете побачити. Переконані, що для багатьох, навіть замки та храми у Бучацькому районі стануть великим відкриттям. Натхнення до подорожей та пошуку цікавинок у рідному краї.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.