Крихітне містечко на дні мальовничої Галицької долини

     Ще кілька років тому глядачі телеканалу “Інтер” мали змогу здійснити відеомандрівку до Бучача. Але, як відомо, найкраще атмосферу події чи міста передає особиста присутність.

 

У сюжеті журналістка Валерія Мікульська розповідає про Бучач, як одне з найдавніших поселень України, називає його справжнім антикварним салоном. Порівняння міських вулиць з італійськими квартали надає місту певного шарму та особливого характеру. Місцеві мешканці інколи навіть не помічають усієї краси свого міста, якому вже більше 750 років.

 

Справжній музей просто неба, чи не так?

 

Око приваблюють руїни середньовічного замку, який наскрізь просяк історією родин засновників та загадками захованих скарбів, костел Успіння Пресвятої Богородиці із роботами Пінзеля. Вправний монтаж, трохи ічторії та містики таки роблять свою спрву – тут хочеться побувати. Навіть старенька ратуша здається зовсім іншою. А що Ви робитимете цими вихідними?

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.