У Бучачі відбудеться Мандрівний фестиваль документального кіно. Запрошуємо!

22 жовтня Бучач стане платформою для проведення XIV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини – Docudays UA. Цьогоріч він стартував у жовтні і триватиме до грудня 2017 року. Як зазначено на офіційній сторінці фестивалю, такий захід є некомерційним та некомерційним. Він спрямований на популяризацію та розвиток документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. 

 

 

Про Мандрівний Docudays 2017

Мандрівний фестиваль 2017 навіть має свій трейлер, у якому розповідають, про життя планети до стрімкого індустріального розвитку і після. Цьогоріч темою Docudays “Чотири градуси” є

“проблеми зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.”

 

 

Що показуватимуть?

У неділю глядачі матимуть змогу подивитися два короткометражні фільми. Перша стрічка під назвою “Щоденник” режисера Олександри Чупріної розповість про хлопчика, який через через певні обставини створить собі відеощоденник. Глядачі опиняться за кулісаси підлітковго життя. “Ракіяда” – друга стрічка, де режисер Нікола Іліч переносить нас у маленьке село центральної Сербії. Перед глядачем постає буденність місцевих мешканців та щорічне змагання Ракіяда, суть якого полягає у змаганні хто більше вип’є, балансуватиме на дерев’яних жердинах і приготує найкращу сливову ракію.

 

 

Не пропустіть! Станьте свідками творення історії документального кіно.

Неділя.

22 жовтня.

Центральна районна бібліотека.

14:00.

Вхід вільний

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.