Приходьте на благодійний фестиваль та допоможіть діткам!

5 червня у міському парку о 13 годині розпочнеться благодійний фестиваль, основною метою якого є допомогти Софійці Сівірській із смт. Золотий Потік та Алінці Мерв’як із с. Трибухівці. За словами Галини Окіпної, однієї з організаторів цього заходу, у Бучацькому районі є багато дітей з особливими потребами, але, зважаючи на негайність медичної допомоги, обрали двох. Дівчаткам вона необхідна вже зараз. “Спочатку ми зіштовхнулись із невдачами, але зараз спільними зусиллями з вірою та допомогою інших, нам відкриваються двері. Люди говорять: ”Ми готові допомогати, коли бачимо результати нашої допомоги”. Завдяки цьому наша мета започаткування благодійності починає зростати”.

 

 

 

 

Пропонуємо Вам долучитися до проведення ярмарки, майстер – класів та аукціону. Якщо Ви вмієте робити цікаві речі своїми руками і маєте бажання навчити цього інших, випікаєте домашні смаколики або ж маєте вдома цікаві речі і готові пожертвувати їх на добру справу – тоді запрошуємо Вас на фестиваль.

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.